پارتیشن های اداری مناسب فضای مورد نظر خود را خریداری کنید

پارتیشن های اداری مناسب فضای مورد نظر خود را خریداری کنید

امروزه نیاز به استفاده از پارتیشن های اداری به مراتب بیشتر از گذشته احساس می شود. تجارت ها به دنبال استفاده مفید از فضا و کارمندان به دنبال فضایی مطلوب برای فعالیت هستند. در چنین فضایی نیاز به تقسیم بهینه فضا های اداری بیش از گذشته احساس می شود.پارتیشن بندی این امکان را به شما می دهد


پارتیشن های اداری ساده ترین، سریع ترین و درعین حال مقرون به صرفه ترین گزینه برای بهینه سازی فضای ادارات و شرکت ها هستند. این سازه ها ممکن است به صورت دائمی در محل مورد نظر نصب شده و یا سیار باشند.

شما به سادگی و با کمترین سر و صدای ممکن، می توانید وسط یک روز اداری پارتیشن های خود را در محل های مورد نظر قرار دهید. امروزه انواع پارتیشن های اداری متناسب با نیاز ها و سلایق متفاوت مشتریان در شرکت پارتیشن سازی پرچین در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

 

پارتیشن های اداری به چند دسته تقسیم می شوند

 

یکی از انواع پارتیشن های اداری،پارتیشن های چوبی است


این پارتیشن ها برای تمامی فضا ها قابل استفاده بوده و ظاهری سنتی را در فضا به وجود می آورند. پارتیشن های چوبی، فضای گرم و کلاسیک را به وجود می آورند. انواع پارتیشن های اداری چوبی در شرکت پارتیشن سازی پرچین قابل تهیه هستند.

چوب به کار رفته در این پارتیشن ها می تواند از چوب درخت بلوط، راش ، افرا و سایر گونه ها تهیه شده باشد. پارتیشن های چوبی ممکن است در تلفیق با آلیاژ ها و موادی دیگری نیز به کار برده شوند شما با توجه به نظر شخصی و نیاز های خود می توانید پارتیشن مورد نظر خود انتخاب کنید. این پارتیشن ها تا 52 دسی بل از صدای محیط را گرفته و فضایی آرامش بخش را برای کارکنان به وجود می آورند.

 

یکی دیگر از انواع پارتیشن ها،پارتیشن های آلومینیومی است.


پارتیشن های اداری از جنس آلومینیوم از دوام بالایی برخوردار هستند. این پارتیشن ها نصب بسیار ساده ای داشته و به سادگی نیز جا به جا می شوند. در شرکت پارتیشن سازی پرچین انواع پارتیشن ها اداری آلومینومی که از ترکیب با چوب و شیشه ساخته شده اند، نیز در اختیار مشتریان عزیز قرار داده می شود.

پارتیشن های آلومینیومی صدا را تا 52 دسی بل کاهش می دهند. سرعت سوختن این پارتیشن های آلومینیومی 60 دقیقه است و همین امر آنها به انتخاب های مطمئنی تبدیل کرده است.

 

 یکی دیگر از پارتیشن ها را،پارتیشن های شیشه ای تشکیل می دهد.


پارتیشن های شیشه ای بهترین گزینه برای دفاتر مدرن امروزی هستند. پارتیشن های شیشه ای فضا را بزرگتر نشان می دهند. ارباب رجوع در مراجعه به یک دفتر شیشه ای، همه کارمندان و فعالیت های شرکت را مشاهده خواهد کرد.

طبیعتا او احساس بسیار بهتری به تجارت شما پیدا خواهد کرد. پارتیشن های اداری شیشه ای نور طبیعی را در تمام فضای شرکت منتشر خواهند کرد. شما همچنین می توانید از نمونه های مقاوم در برابر آتش و ضربه نیز استفاده کنید. این نمونه های تا 120 دقیقه در برابر حرارت 1600 درجه فارنهایت مقاومت خواهند داشت.
انواع پارتیشن های اداری برای فضاهای مختلف قابل استفاده بوده و این پارتیشن ها بسیار کاربردی و مقرون به صرفه هستند و در عین زیبایی، حریم شخصی افراد را نیز مشخص می کنند.

پارتیشن , شرکت پارتیشن سازی پرچین, پارتیشن های اداری, پارتیشن های چوبی, پارتیشن های آلومینیومی, پارتیشن های شیشه ای, انواع پارتیشن, پارتیشن اداری, قیمت پارتیشن, پارتیشن بندی, پارتیشن تک جداره, پارتیشن دو جداره, پارتیشن بندی با شیشه دو جداره, عایق صدا و حرارت, پرچین, خرید پارتیشن, فروش پارتیشن

گالری تصاویر


    عضویت در خبرنامه


    اطلاعات تماس