پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره

پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره

با توجه به اینکه پارتیشن ها در انواع مختلفی تولید می شوند می توان گفت که هر نوع از این محصول که تولید می شود می تواند هدف متفاوتی را داشته باشد. از آنجایی که پارتیشن ها دارای ویژگی های بی شماری هستند می توان در هر موقعیتی از آنها به راحتی استفاده کرد.


در محیط های اداری و برای جداسازی فضاها و در مکانهایی که امکان ایجاد دیوار وجود ندارد، پارتیشن های اداری می توانند بهترین گزینه برای این منظور باشند. این نوع از تولیدات با استفاده از متریال های مختلفی ساخته می شوند و می توانند در برابر عوامل مختلفی نظیر آب و هوا، حمله موریانه ها، در برابر آتش سوزی و غیره از عوامل دیگر دارای مقاومت بالایی باشند.


همچنین به دلیل زیباسازی فضا و داشتن ویژگی عایق صدا، حرارت و رطوبت، این وسایل دکوراسیون را می توان در محیط های اداری، تجاری، مسکونی، صنعتی و بسیاری دیگر از فضاها مورد استفاده قرار داد و از این طریق فضاهایی متنوع ایجاد کرد.

 

پارتیشن دو جداره چیست؟

 

این محصولات از جمله محصولات بی نظیری هستند که در ابعاد و اندازه های متفاوت ساخته می شوند و از آنجایی که قابلیت جابجایی دارند، در ساخت آنها از متریال های سبک و مقاوم استفاده می شود. این امر می تواند از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد.

یکی از انواع این جداکننده را می توان پارتیشن دو جداره دانست. این نوع پارتیشن در انواع مختلفی ساخته می شود و متریال هایی نظیر شیشه، چوب، بتن، فلز در ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این نوع، دارای دو جداره است که هر کدام از این جداره ها می توانند از متریال های متفاوتی ساخته شوند.


ارتفاع این نوع پارتیشن ها در بسیاری از مواقع تا سقف نیز می رسند. پارتیشن های دو جداره دارای ضخامتی از 10 تا 14 میلی متر هستند. این نوع می تواند عایق صدا، حرارت و رطوبت بوده همچنین در زمان آتش سوزی تا 4 ساعت نیز می توانند مقاوم باشند.

 

انواع پارتیشن های اداری|پرچین


پارتیشن تک جداره چیست؟

پارتیشن تک جداره همانطور که از اسم آن پیداست دارای یک دیواره در ساخت خود است که می تواند ضخامتی کمتر از ضخامت دوجداره را دارا باشد.


با توجه به اینکه پارتیشن های تک جداره در واقع بیشتر برای تقسیم سازی و زیبایی محیط استفاده می شوند، می توان گفت که این نوع دارای وزنی سبک تر از دو جداره هستند و می توانند به راحتی جا به جا شوند و در جای دیگر مورد استفاده قرار گیرند. پارتیشن اداری را می توان از این نوع دانست که فقط برای جداسازی محیط های اداری و یا زیبایی در محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

 

در خصوص پارتیشن های اداری بیشتر بدانید : 

پارتیشن های اداری مناسب فضای مورد نظر خود را خریداری کنید

 

کاربرد پارتیشن تک جداره و دو جداره؟

پارتیشن های دو جداره می توانند فضای ورودی را از راهرو ها و سایر اتاق های اداری جدا کنند. این نوع در ادارات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان نوع اداری نیز شناخته می شوند.


پارتیشن دو جداره می تواند به دلیل جابه جایی از قیمت مقرون به صرفه تری نسب به ساخت دیوارها برخوردار باشد و انتخاب آنها در جداسازی فضاها نیز یکی دیگر از کارکرد های این نوع است.

از آنجایی که پارتیشن های دو جداره دارای ویژگی عایق گرما و صدا هستند، می توان بر روی این پارتیشن ها اجزای دیگری نظیر در یا پنجره را نصب کرد و از این طریق اتاقی به دور از سر و صدا ایجاد کرد.


پارتیشن های تک جداره از آنجایی که دارای یک نوع مواد در ساخت خود هستند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از دو جداره هستند. همچنین حمل و جابه جایی این نوع نیز راحت تر است؛ اما پارتیشن های تک جداره نمی توانند به عنوان عایق صدا، حرارت و رطوبت استفاده شوند و فقط برای ایجاد زیبایی و جداسازی فضاها کاربرد دارند.


این نوع را می توان با پیچ و میخ به سقف و دیوارها متصل کرد و به راحتی فضایی دنج را از این طریق به وجود آورد. با توجه به کاربرد انعطاف پذیری با محیط، این محصولات را می توان با استفاده از هدف فضای مورد نظر ساخت تا با محیط های مختلف دارای سازگاری باشد.

پارتیشن , شرکت پارتیشن سازی پرچین, پارتیشن های اداری, پارتیشن های چوبی, پارتیشن های آلومینیومی, پارتیشن های شیشه ای, انواع پارتیشن, پارتیشن اداری, قیمت پارتیشن, پارتیشن بندی, پارتیشن تک جداره, پارتیشن دو جداره, پارتیشن بندی با شیشه دو جداره, عایق صدا و حرارت, پرچین, خرید پارتیشن, فروش پارتیشن

گالری تصاویر


    عضویت در خبرنامه


    اطلاعات تماس