نکات مهم و مفید در انتخاب پارتیشن اداری

نکات مهم و مفید در انتخاب پارتیشن اداری

این روزها، اکثر اداره‌ها و شرکت‌های بزرگ، زیبایی خودشان را مدیون پارتیشن اداری جذابشان هستند. پارتیشن‌های اداری به حدی محیط شرکت‌ها را مدرن و باز کرده‌اند که علاوه بر کارمندان، مشتریان هم از بودن در این فضا لذت می‌برند. البته همه این مورد تنها زمانی رخ می‌دهد که اجرا و نصب پارتیشن به درستی و توسط متخصصین این کار انجام شده باشد.

برای اینکه بدانید بهترین روش برای طراحی پارتیشن اداری چیست، ما در اینجا چند نکته را برایتان آورده‌ایم. اگر به این موارد موقع طراحی دکوراسیون داخلی توجه داشته باشید، در نهایت محیطی با طراحی ویژه و چشم نواز خواهید داشت که حتی خودتان را هم شگفت زده می‌کند.

توجه به ارتفاع پارتیشن اداری

درست است که تنوع پارتیشن‌های اداری بسیار زیاد شده و دستتان برای انتخاب پارتیشن دلخواهتان کاملاً باز است، اما این دلیل نمی‌شود که بدون توجه به سایز و ارتفاع پارتیشن، آن را انتخاب کنید.
موقع انتخاب پارتیشن اداری به این موضوع توجه داشته باشید که قرار است پارتیشن کاملاً دید یک فضا را ببندد یا اینکه کارکنان نیاز دارند که با هم تعامل داشته باشند. اگر به این موضوع توجه نکنید، ممکن است کارمندان چندان از طراحی داخلی محیط رضایت نداشته باشند و ارتباط مؤثر بین آن‌ها از بین برود.

مناسب بودن نوع پارتیشن اداری

 

به نظرتان کدام پارتیشن اداری برای استفاده مناسب است؟ این موضوع را باید با توجه به فضای نصب پارتیشن مشخص کنید.

اگر قرار است محیط نور کافی داشته باشد، پس انتخاب پارتیشن‌های تمام چوبی یا چوب و فلزکار درستی نیست. همچنین، در صورتی که می‌خواهید دمای محیط را به خوبی حفظ شود، پارتیشن تک جداره کارتان را راه نمی‌اندازد و بهتر است به سراغ پارتیشن دوجداره بروید.
همین موارد کوچک، تأثیر زیادی در درست انجام شدن پارتیشن بندی اداری دارد. چرا که اگر انتخاب‌هایتان را محدود کنید، بهتر می‌توانید پارتیشن دلخواهتان را پیدا کنید.
همچنین، پس از انجام این کار دچار سرخوردگی نمی‌شوید که چرا پارتیشن نامناسبی را برای محیط به کار برده‌اید.

 

پارتیشن اداری

خرید پارتیشن اداری باکیفیت

بعضی از افراد تصور می‌کنند که پارتیشن‌های اداری همه با یک نوع مواد اولیه ساخته می‌شوند و تنها ظاهر آن‌ها با هم تفاوت دارد. در صورتی که این‌طور نیست! پارتیشن‌های اداری هم مانند محصولات دیگر کیفیت‌های متفاوتی دارند.
بعضی از این پارتیشن‌ها از بهترین مواد اولیه ساخته می‌شوند و سال‌ها می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در نقطه مقابل پارتیشن‌هایی هستند که پس از چند ماه استفاده، کیفیت و کارایی‌شان را از دست می‌دهند.

شما ترجیح می‌دهید که چه پارتیشنی را برای استفاده تهیه کنید؟

پارتیشن‌های شیشه‌ای مقاوم و باکیفیت را که در اثر سرد و گرم شدن هیچ صدمه‌ای نمی‌بینند. یا پارتیشن‌های شیشه‌ای که در اثر کوچک‌ترین سرما یا گرما ترک می‌خورند و خراب می‌شوند!
این موضوع برای پارتیشن‌های چوبی یا فلزی هم صدق می‌کنند. پارتیشن‌های اداری چوبی اگر کیفیت لازم را نداشته باشند، پس از چند ماه استفاده می‌پوسند. پارتیشن‌های فلزی هم زنگ می‌زنند و دیگر آن درخشندگی سابق را نخواهند داشت.

سخن آخر

با توجه به نکات گفته شده، حتماً تا حالا متوجه شده‌اید که انتخاب پارتیشن اداری چقدر دقت می‌خواهد.
می‌خواهید کارتان ساده شود؟ از شرکت پارتیشن سازی پرچین کمک بگیرید. با کمک متخصصین این شرکت، می‌توانید باکیفیت‌ترین و زیباترین پارتیشن اداری را بخرید.

پارتیشن , شرکت پارتیشن سازی پرچین, پارتیشن های اداری, پارتیشن های چوبی, پارتیشن پرچین

گالری تصاویر


    عضویت در خبرنامه


    اطلاعات تماس