مدل‌های زیبای اداری با استفاده از پارتیشن‌های اداری مناسب

مدل‌های زیبای اداری با استفاده از پارتیشن‌های اداری مناسب

پارتیشن اداری، همان چیزی است که این روزها در ادارات مختلف می‌توانید آن را در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع ببینید. اگر تاکنون نام پارتیشن‌های اداری به گوشتان نخورده است، باید بدانید که این عناصر در حقیقت همان جداکننده‌هایی هستند که حریم خصوصی را برای کارکنان به ارمغان می‌آورند.

در گذشته، هر اداره چندین و چند اتاق داشت و هر کارمند می‌توانست در یک اتاق مستقر شده و فعالیت‌های مربوطه‌اش را انجام دهد؛ اما امروزه، اکثر ادارات در فضاهای جمع و جورتر که متشکل از یک سالن بزرگ و یک الی دو اتاق است مستقر هستند.


به همین خاطر است که پارتیشن‌های اداری، یک ضرورت برای بخش بندی این فضا به حساب می‌آیند. در اینجا، چند نمونه از مدل‌های زیبای اداری را که می‌توانید با کمک پارتیشن اداری ایجاد کنید آورده‌ایم. از این مدل‌ها ایده بگیرید و فضای کارتان را زیباتر کنید.

 

پارتیشن اداری چوبی

 

پارتیشن چوبی، بی‌شک یکی از محبوب‌ترین پارتیشن‌های اداری است. چوب به عنوان یک عنصر طبیعی آرامش را با خودش به ارمغان می‌آورد. استفاده از پارتیشن‌های چوبی در ادارات فضا را از حالت خشکی و بی روحی در می‌آورد و به یک محیط شاد و طبیعی نزدیک‌تر می‌کند.


پارتیشن‌های چوبی دارای مدل‌های متنوعی هستند. برخی از آن‌ها مانند یک دیوار عمل کرده و کل یک فضا را به دو بخش تقسیم می‌کنند. این پارتیشن‌ها در دو نوع ساده و جمع شونده دیده می‌شوند.


پارتیشن‌های چوبی جمع شونده، با لولا به هم وصل شده‌اند و می‌توان آن‌ها را در مواقع لزوم روی هم قرار داد و به گوشه‌ای فرستاد. با این کار فضای کاری شما بازتر می‌شود.


بعضی از پارتیشن‌های چوبی اما به طریقه دیگری ساخته شده‌اند، این پارتیشن‌ها به اندازه یک اتاق کوچک هستند و کارکنان را در یک فضای محدود از هم جدا می‌کنند. پارتیشن‌های چوبی با این مدل، ساختار شرکت را منظم‌تر می‌کنند و سبب افزایش تمرکز کارکنان موقع کار می‌شوند.

 

به کار بردن پارتیشن تک جداره

مواد اولیه پارتیشن تک جداره تفاوت چندانی با پارتیشن دو جداره ندارد. این نوع پارتیشن ها از فلز، چوب و شیشه ساخته می‌شوند.
البته باید بدانید که پارتیشن تک جداره، تنها نقش جدا کنندگی فضا را بر عهده دارد. در این نوع پارتیشن، خبری از عایق صدا و حرارت نیست و شیشه‌ای که برای ساخت آن استفاده می‌شود، 8 میلی‌متری در نظر گرفته شده.


با همه این توضیحات، پارتیشن تک جداره کاربرد خاص خودش را دارد. اگر می خواهید در اداره، دانشگاه، خانه و ... یک بخش را به دو یا چند قسمت تقسیم کنید، پارتیشن‌های تک جداره زیبا کمکتان خواهند کرد.

پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره

 

پارتیشن دو جداره، یک عایق صوتی و حرارتی

 

پارتیشن دو جداره می‌تواند از شیشه، چوب و فلز ساخته شود. شیشه‌ای که برای این پارتیشن‌ها استفاده می‌شود 16 میلی‌متری است. پارتیشن‌های دوجداره با استفاده از PVC عایق می‌شوند و جلوی ورود سر و صدای محیط را به محل مورد نظر می‌گیرند.


پارتیشن دوجداره را می‌توان مانند یک دیوار تا سقف اتاق در نظر گرفت که یک فضا را به شکل یک اتاق مجزا در می‌آورد. اگر می‌خواهید دید شیشه‌های به کار رفته در پارتیشن را محدود کرده و فضای اتاق را کاملاً خصوصی کنید، می‌توانید یک پرده کرکره بین شیشه‌ها قرار دهید. با این کار یک فضای کاری اختصاصی خواهید داشت که می‌تواند اتاق مدیریت یا جلسه باشد و کسی به آن دید ندارد.


البته پرده‌ای که در این نوع پارتیشن‌ها استفاده می‌شود به گونه‌ای طراحی شده که جلوی ورود نور را به اتاق نمی‌گیرد؛ بنابراین جای نگرانی نیست که استفاده از پرده در بین شیشه‌ها، باعث تاریک شدن اتاق مورد نظر شود.

پارتیشن های اداری مناسب فضای مورد نظر خود را خریداری کنید

 

کدام پارتیشن اداری بهتر است؟

این سوال را افراد زیادی از خودشان می‌پرسند. واقعاً کدام پارتیشن برای استفاده بهتر است. تنوع پارتیشن‌های اداری به اندازه‌ای زیاد است که نمی‌توان بین پارتیشن‌های مختلف یکی را انتخاب کرد.


در واقع، انتخاب یک پارتیشن اداری به خود شما بستگی دارد و این که چگونه می‌خواهید محل کارتان را بخش بندی کنید. می‌توانید پارتیشن‌های مدرن را برای بخش بندی اداره استفاده کنید یا پارتیشن‌های شیشه‌ای تمام قد را. حتی می‌توانید پارتیشن دلخواهتان را سفارش دهید و جوری که می‌خواهید بخش بندی فضاها را انجام دهید.


در آخر...
یادتان باشد که پارتیشن بندی باید به نحوی انجام شود که روابط بین کارکنان را دچار اختلال نکند. کارمندان باید هم حریم خصوصی‌شان حفظ شود و هم اینکه بتوانند با هم تعامل کنند و جو حاکم در بین آن‌ها دوستانه و صمیمانه باشد.

پارتیشن , شرکت پارتیشن سازی پرچین, پارتیشن های اداری, پارتیشن های چوبی, پارتیشن های آلومینیومی, پارتیشن های شیشه ای, انواع پارتیشن, پارتیشن اداری, قیمت پارتیشن, پارتیشن بندی, پارتیشن تک جداره, پارتیشن دو جداره, پارتیشن بندی با شیشه دو جداره, عایق صدا و حرارت, پرچین, خرید پارتیشن, فروش پارتیشن

گالری تصاویر


    عضویت در خبرنامه


    اطلاعات تماس